Contact


FRESH Students

Otto Krans (Chairman)
chairman@freshstudents.nl

Quinten van Ramshorst (Finance)
finance@freshstudents.nl

Lars Groenewold (Company Relations)
companies@freshstudents.nl

Joris Laman Trip (Marketing)
marketing@freshstudents.nl

Laura Tangelder (Student Relations)
students@freshstudents.nl

Stichting FRESH
P.O. Box 19183
3501 DD Utrecht

FRESH Career

Frederieke Meijer (Career)
career@freshstudents.nl

FRESH Professionals

Michiel Boonen (Chairman)
chairman@freshprofessionals.nl

Barry Bontekoning (Finance)
finance@freshprofessionals.nl

Nikander Hartemink (Activiteiten)
activities@freshprofessionals.nl

Jantine Ruiter (Bedrijven)
bedrijven@freshprofessionals.nl

Chaya Rampersad (5+/10+ leden en activiteiten)
fa5@freshprofessionals.nl

Leonoor Brus (Communicatie)
info@freshprofessionals.nl


Nieuws

Lancering nieuwe website!

Onze vernieuwde FRESH website is live! Neem een kijkje op de verschillende pagina’s en ontdek hoe de website in een nieuw jasje gestoken is. Door de besturen van FRESH Students...

12 september 2019