Contact

FRESH Students

Wanchy Yeh (Chairman)

chairman@freshstudents.nl

+31 (6) 212 469 93

Antonie Elbers (Finance)

finance@freshstudents.nl

+31 (6) 212 469 95

Timo Vijn (Company Relations)

companies@freshstudents.nl

+31 (6) 212 469 94

Ricky van Honschoten (Marketing)

marketing@freshstudents.nl

+31 (6) 481 998 00

Stefan van der Borgh (Career)

career@freshstudents.nl

+31 (6) 212 469 97

Dominique Koning (Student Relations)

students@freshstudents.nl

+31 (6) 212 469 96



Stichting FRESH

P.O. Box 19183

3501 DD Utrecht



FRESH Career

Stefan van der Borgh (Career)

info@freshcareer.nl

+31 (6) 212 469 97

 

FRESH Professionals

Marco Peetsma (Chairman)

chairman@freshprofessionals.nl

Diederik van Hoogevest (Finance)

finance@freshprofessionals.nl

Barry Bontekoning (Activiteiten)

activities@freshprofessionals.nl

Iris Lambregts (Bedrijven)

bedrijven@freshprofessionals.nl

Michiel Boonen (5+/10+ leden en activiteiten)

fa5@freshprofessionals.nl

Chaya Rampersad (Communicatie)

info@freshprofessionals.nl

Stichting FRESH Professionals

Churchilllaan 90-1 

1078 EL Amsterdam 

Lees ook onze Privacyverklaring.