Contact

FRESH Students

Yvette van Piggelen (Chairman)
chairman@freshstudents.nl
+31 (6) 212 469 93

Fleur Klanderman (Finance)
finance@freshstudents.nl
+31 (6) 212 469 95

Jos Kuijer (Company Relations)
companies@freshstudents.nl
+31 (6) 212 469 94

Cazimir Boon (Marketing)
marketing@freshstudents.nl
+31 (6) 481 998 00

Nathan Vos (Career)
career@freshstudents.nl
+31 (6) 212 469 97

Heleen Luijt (Student Relations)
students@freshstudents.nl
+31 (6) 212 469 96

Stichting FRESH
P.O. Box 19183
3501 DD Utrecht

FRESH Career

Nathan Vos (Career)
info@freshcareer.nl
+31 (6) 212 469 97

 

FRESH Professionals

Alma van Ruler (Chairman)
chairman@freshprofessionals.nl

Boudewijn Stumpel (Finance)
finance@freshprofessionals.nl

Marco Peetsma (Activiteiten)
activities@freshprofessionals.nl

Nicky Engelsing (Bedrijven)
bedrijven@freshprofessionals.nl

Diederik van Hoogevest (5+/10+ leden en activiteiten)
fa5@freshprofessionals.nl

Iris Lambregts (Communicatie)
info@freshprofessionals.nl

Stichting FRESH Professionals
Zaanstraat 314 
1013 SC Amsterdam